HALI YIKAMA

İZMİR YERİNDE HALI YIKAMA HALIFLEKS YIKAMA

YERİNDE HALI YIKAMA

İzmir yerinde Halı Yıkama Firması İkizler Halı Yıkama

Duvardan Duvara halı kaplı evler kullanışlı olduğu gibi, evlerimizin ısı yalıtımını korur ve görsel olarak da etkileyici bir dekorasyon malzemesi olmaktadır. Temizliği zor görünse dahi profesyonel bir temizlik firması yardımı ile yılda sadece bir kez olmak üzere yıkatıldığı takdirde uzun yıllar kullanıla bilmektedir.

Firmamız yerinde halı yıkama konusunda kullanmış olduğu özel halı şampuanları ile sizlere profesyonel bir destek sunmaktadır. Yerinde yıkama işlemi sadece duvardan duvara kaplı Halıfleksler için yapılmaktadır. Diğer Halılar yerinde halı yıkama işlemi için uygun değildir.

Yerinde Halı yıkama da yapılan uygulamalar;
Ya da maddeler vakum Öncelikle yıkama işlemi yapılmadan var ise halı üzerinde kaba toz makinesi yardımı ile alınır. Daha sonra Halıfleksler için hazırlanmış özel Şampuan su ile karıştırılarak fırça makinesi yardımı ile halıya tatbik edilir ve Yıkama işlemi yapılır. Bu işlem halınızın yumuşaması ve lekelerin çıkarılması ayrıca halı üzerindeki havların toplanması için yapılır. Kirlerinden arındırılan halının üzerine verilen ilaçlı su sanayi tipi vakum makinesi ile çekilir. Gerekli görülen bölgelerde bu işlem tekrarlanır.

Kuruma Süresi:Hava sıcaklığı, nem oranı ve halının cinsine göre ortalama 5-16 saat zarfında kullanıma hazır olur. Yıkama işlemi bittikten sonra 1 veya cam kapı açık tutulup saat havalandırılmalıdır.

Not: Halı üzerinde oluşmuş ve uzun zaman (en az 15 gün) geçmiş Lekeler için garantimiz bulunmamaktadır. Bizlere yıkama ve leke çıkarmada yardımcı olmanız için halınıza dökülmüş olan sıvı ya da benzeri leke oluşturacak maddeleri ovalama yapmadan tortusu var ise öncelikle onları toplayınız ve sadece pamuklu bez ile tamponlama yöntemi uygulayarak fazla sıvıyı alınız ovalama Yaptığınız durumda sıvı içinde bulunan boya halı Aralarına Kalıcı olarak yapışmakta telafisi Kalıcı olmayan lekelere dönüşmektedir. Bu yüzden halınızda Kalıcı lekeler görmek istemiyor iseniz kesinlikle silmeyiniz.

Yerinde Halı yıkama konusunda İzmir’in tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz.

İKİZLER Farkıyla YIKANAN Halılar;

İkizler Halı Yıkama Yerinde halı yıkama İzmir’de konusunda en iyi ve hijyenik temizliği sunmaya devam ediyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir