Hakkımızda

İkizler halı yıkama; Türkiye’de, halı yıkamada öncü olan firmalar da bu işe başlamış, yeterli tecrübe, deneyim, disiplin ve öz güven sahibi kişilerce kurulmuş olup, işini profesyonel bir biçimde yapmanın ve bunun karşılığını görmenin haklı gururunu yaşamaktadır…
Firmamız için aslolan, her şeyden önce müşterilerimizin yüzünde gördüğümüz tebessüm olmuştur ve olmaya devam edecektir.

İkizler Halı Yıkama, kurulduğu günden bu yana tek işimiz olan halı yıkamayı en doğru ve en iyi şekilde yapmaya devam etmiştir.

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. İlişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.

Facebook

İkizler Halı Yıkama Facebook Sayfamızdan Güncel Kampanyalar Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

İnstagram

Firmamız Hakkında Anlık Paylaşımları İkizler Halı Yıkama İnstagram Sayfamızdan Takip Ediniz.

Whatsapp

İkizler Halı Yıkama Whatsapp Canlı Destek Hattımızdan Siparişleriniz Verebilir Detaylı bilgi Alabilirsiniz.

Sorumluluklarımız

Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren bir anlayışla çalışırız.

Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

Yasal Sorumluluklarımız

İkizler Halı Yıkama, olarak Tüm faaliyet ve işlemlerimizi yürütürken, her türlü kamu kurum ve kuruluşu, idari oluşum, sivil toplum örgütü ve siyasi partilere herhangi bir menfaat beklentisi olmaksızın eşit mesafede yer alır ve bu sorumluluk bilinci ile yükümlülüklerimizi yerine getiririz.

Şirket Politikası

Sektöründe lider bir isim olarak tüm çalışma ve faaliyetlerine yansıyan iyi ve seçkin marka imajını geleceğe dönük olarak güçlendirmek bu doğrultuda yol almak.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
ikizler halı yıkama destek
Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz ?