İKİZLER HALI YIKAMA | BUCA HALI YIKAMA KOLTUK YIKAMA

 Bucada halı yıkama ve  koltuk temizleme hizmeti ücretsiz servis aracıyla kapınızdan alınıp kapınıza teslim imkânı İkizler Halı yıkamada.

Bucaya, halı yıkama, koltuk temizleme, yerinde halıfleks yıkama konusunda en kaliteli hizmeti sunan bucalı bir firma olarak her zaman en profesyonel temizliği kapınıza getirmeye devam edeceğiz.

Bucanın her semtinden halı ve koltuk yıkama da  yüzlerce müşteriye hizmet veren firmamız lider konumunu korumaya devam etmektedir.

Bucada bir çok oto yıkama ve sadece meslek sahibi olmayıp halı yıkamayı rant olarak gören kişiler tarafından adres bilgisi verilmeden yada buca da bulunmayan herhangi bir sokak numarası vererek aynı firma içinde farklı isimle halı yıkama fabrikası adı altında kart broşür dağıtımı yapılmaktadır.

Bu ve bunun gibi firmalar fiyatlarından kendileri deşifre etmektedirler. Günümüz şartlarında hijyenik olarak halının yıkana bilmesi 2019 yılı hesaplarına göre m2 birim fiyatı maliyeti 4,5 TL olarak belirlenmiştir.

Düşük fiyatlı halı yıkamalarda yıkanan halılar görsel olarak temiz görünüyor olsa dahi kesinlikle sizlerin sağlığını tehdit edecek kimyasallar kullanılarak yıkandığını İKİZLER firması olarak bilmenizi istiyor.

İkizler Halı Yıkama, olarak Buca da ve İzmir de bizi ve Sağlığınızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İZMİR VE BUCADA TEMİZLİK GARANTİLİ TEK FİRMA OLMAYA DEVAM EDİYORUZ.

Bucanın tüm semt ve mahallelerine servisimiz vardır.

Buca servis bölgeleri; şirinyer, işçievleri, gürçeşme, akıncılar, buca koop, afetevleri, ufuk, evka1, izkent, yıldız, enhoşlar, çamlıkule, beyazevler, çevik1, üçkuyular

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
ikizler halı yıkama destek
Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz ?