İKİZLER YIKAMA

BOYA ALMA İŞLEMİ EL DOKUMA VE YÜN HALI KİLİMLER İÇİN

İKİZLER HALI YIKAMAYA GELMEDEN ÖNCE

El dokuma yün, halı ve kilimler için uygulamadır

Boya alma aşaması el dokuma, halı, kilimler için yapılan uygulamadır. El dokuma halılar ön ve arka yüz yıkaması yapıldıktan sonra durulama yapılır, daha sonra kök boya olduğu için bu tip halılarda boya akması oluşur bu boyaların alınması ve yıkama sonrası renk sabitleme işlemi yapılır.
Sadece yün halılarda kullanılan özel kimyasal halıya tatbik edilerek akmış olan boyaların eski desen tonlarında olması sağlanır.
Bu işlem mutlaka profesyonel bir kişi tarafından yapılmalıdır aksi halde renklerin tamamen kaybolması söz konusudur.

Günümüzde özellikle yaz sezonunda birçok halı yıkama firması kurulup sizlere tecrübeli gibi izlenim verseler dahi el dokuma ve yün halıların yıkaması hakkında bilgi sahibi olmadıkları için örnek resimde görüldüğü gibi halı yıkama konusunda yetersiz olduklarını görüyoruz.
Daha önce vermiş olduğunuz halı yıkama firmasında renkleri karışmış halı ve kilimleriniz İkizler Halı Yıkama olarak eski haline getiriyoruz,

İkizler Halı Yıkama olarak el dokuma ve yün halılarınızı satın aldığınız mağazadan referans alacağınız konusunda tecrübeli bir halı yıkamaya vermenizi tavsiye ediyoruz. İkizler Halı Yıkama dan sizlere özel bir uygulama daha,  halınızı mağazadan değil de kendiniz mi  dokudunuz yada halı dokuyan bir yakınınızdan mı aldınız bu halının mağazada ki halılar gibi olmasını mı istiyorsunuz  İkizler Halı Yıkama da bu çok mümkündür.

El dokuma ve yün halılar konusunda profesyonel ustalarımız sizlere bu kaliteyi en iyi şekilde sunacaktır.

                                   HALINIZI RİSKE, PARANIZI ÇÖPE ATMAYIN