İkizler Halı Yıkama İletişim

İzmir’in halı ve koltuk yıkama merkezi 

SİPARİŞ TEL     : 0232 276 35 45 (pbx)
                 GSM : 0537 323 96 86

Mesai saatleri: 08.00 – 19.00 

Servis saatleri: 10.30 – 18.30 

Pazar günleri servisimiz bulunmamaktadır.

Bilgileri okumadan lütfen sipariş vermeyiniz. 

Siparişi veren kişi fiyat listesi, kampanyalar, servis bölgeleri, sipariş öncesi ve sonrası bilgilendirme bölümlerini okumuş kabul edilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Mesai saatleri içerisinde sipariş vermeniz durumunda akşam servisinden faydalana bilirsiniz.

Koltuk yıkama ve yerinde halı yıkama akşam servisimiz bulunmaktadır lütfen koltuk ve yerinde yıkama için randevu alınız.

Halı Teslimatları:

Firmamız adresten alınmış halılarınızı, makine halıları 4 shaggy step model halılarda 5 el dokuma halılarda ise 7 günde teslimat yapmaktadır. Daha erken teslimatımız bulunmamaktadır. Kampanyalı halı yıkamalarda ise kesinlikle teslimat günü verilmemekle birlikte makine, shaggy, step ve el dokuma halı kilimlerin teslimatları 7-8 günü bulabilmektedir.

SİPARİŞ ÖNCESİ VE SONRASI

Firmamızı arayıp sipariş verdiğiniz andan itibaren halı yıkama siparişleriniz de firmamız halı, yorgan, battaniye ve fabrikamızda yıkanacak tüm ürünleri kapıda teslim almaktadır. Ev ve iş yerinde bulunan yıkama için verilecek ürünlerin teslim öncesi hazırlanmış olması müşterilerimize aittir. 

Firmamız kesinlikle ürünlerin alınacağı adreslerde toplama işlemi yapmamaktadır. Firmamız adrese geldikten sonra kapıda iptal durumu doğması halinde servis ücreti alınmaktadır. Firmamızı ve sizleri zor durumda bırakmamak adına lütfen sipariş vermeden önce tüm hususları okuyunuz. 

1 ay içerisinde teslim alınmayan halı ve benzeri eşyalarınız bilgisayar kayıtlarımızdan düşmektedir. 2 ay sonrasında ise ihtiyaç sahiplerine verilmektedir. Sipariş veren kişiler firma kurallarını kabul etmiş sayılır ve hiç bir hak talep edemezler. 

Hak sahipleri firmamız tarafından verilen makbuzlar karşılığında halılarını teslim alabilirler. Makbuzun olmadığı durumlarda halı teslimatı kesinlikle yapılmamaktadır.

Kampanyalı yıkamalarda ikinci bir adresten halı verilmesi durumunda teslimat saati sadece iki adresten herhangi biri aranarak teslimat gerçekleştirilir.  Teslimat anında verilmiş olan adreste bulunulmaması durumunda ikinci kez aynı adrese servisimizin gitmesi ödenecek olan tutar üzerine 50.00 TL servis ücreti ilavesi olarak yansıtılacaktır.

Servis saatlerimiz dışında yapılacak olan her teslimat 50.00 TL servis bedeli alınacaktır. Servisimizden kaynaklanan gecikmeler dahilin de ekstra bir servis ücreti alınmamaktadır.
Sipariş veren her müşterimiz bu şartları kabul etmiş sayılır ve itiraz hakkı firmamız inisiyatifi doğrultusundadır.

ikizler-hali-yikama-hizmetler
Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
ikizler halı yıkama destek
Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz ?